Säljkår mot bygghandel

Är du, eller önskar du bli, återförsäljare av ESSVEs produkter? Då hör du av dig till vår regionsansvariga säljare i ditt distrikt. 

Ulf Billing

Ulf Billing

Skåne
+46 70 561 76 45
ulf.billing@essve.se
Calle Dahlander

Calle Dahlander

Småland
+46 73 070 89 50
calle.dahlander@essve.se
Niclas Andresen

Niclas Andresen

Halland & Västra Götaland
+46 70 623 32 31
niclas.andresen@essve.se
Johan Lind

Johan Lind

Östergötland & Gotland
+46 70 260 54 40
johan.lind@essve.se
Johan Göransson

Johan Göransson

Närke & Värmland
+46 70 695 19 01
johan.goransson@essve.se
Dick Sjöstrand

Dick Sjöstrand

Stockholm
+46 70 843 46 00
dick.sjostrand@essve.se
Angelika Wallin

Angelika Wallin

Stockholm Norr, Uppsala, Gävle, Åland
+46 73 334 13 75
angelika.wallin@essve.se
Mats Hedman

Mats Hedman

Dalarna & Gästrikland
+46 70 514 25 50
mats.hedman@essve.se
Tomas Lundqvist

Tomas Lundqvist

Hälsingland, Jämtland, Västernorrland
+46 72 572 20 62
tomas.lundqvist@essve.se
Micael Järvi

Micael Järvi

Norrland
+46 70 310 12 02
micael.jarvi@essve.se

Kontakta kundtjänst!

Är du återförsäljare och har frågor angående order, leverans eller annan logistik?
Varmt välkommen att kontakta våra medarbetare på kundtjänst. 

Genom att klicka på 'Acceptera alla' samtycker du till att vi kan samla in information om dig för olika ändamål, inklusive: Statistik och Marknadsföring.