Säljkår

Kontaktuppgifter till våra säljare som riktar sig mot bygghandeln.

Dick Sjöstrand_380x380.jpg

Distriktssäljare - Stockholm/Västerås

Dick Sjöstrand
dick.sjostrand@essve.se
070 843 46 00

Pär_Berg_380x380.jpg

Distriktssäljare - Stockholm

Pär Berg
par.berg@essve.se
070 623 04 54

Distriktssäljare - Stockholm Norr, Åland

Angelika Wallin
angelika.wallin@essve.se
073 334 13 75

Distriktssäljare Gästrikland, Uppsala

Peter Magnusson
peter.magnusson@essve.se
076 836 79 64

Mats_Hedman_380x380.jpg

Distriktssäljare - Dalarna/Gästrikland

Mats Hedman
mats.hedman@essve.se
070 514 25 50

micael_Järvi_380x380.jpg

Distriktssäljare - Norrland

Micael Järvi
micael.jarvi@essve.se
070 310 12 02

Tomas_Lundqvist_380x380.jpg

Distriktssäljare - Hälsingland/Jämtland/Västernorrland

Tomas Lundqvist
tomas.lundqvist@essve.se
072 572 20 62

Johan_Lind_380x380.jpg

Distriktssäljare - Östergötland/Gotland

Johan Lind
johan.lind@essve.se
070 260 54 40

Distriktssäljare - Närke/Värmland

Johan Göransson
johan.goransson@essve.se
070 695 19 01

Distriktssäljare - Västra Götaland/Halland

Niclas Andresen
niclas.andresen@essve.se
070 623 32 31

Martin_Meibrant_380x380.jpg

Distriktssäljare - Småland

Martin Meibrant
martin.meibrant@essve.se
070 271 47 53

Ulf_Billing_380x380.jpg

Distriktssäljare - Skåne

Ulf Billing
ulf.billing@essve.se
070 561 76 45