Hovedkontor

ESSVEs kontor i Norge ligger på Ryen i Oslo. Her finner du kontaktinformasjonen til våre ansatte.

Daglig leder

HåkonE.jpg
Håkon Eide
hakon.eide@essve.no
92 69 88 06

Business Controller


Hilde Jensen
hilde.jensen@essve.no
95 81 88 06

Salgssjef

Hans.jpg
Hans Gangnes
hans.gangnes@essve.no
91 32 14 42

Key Account Manager

Anders.jpg
Anders Slemdal
anders.slemdal@essve.no
91 32 14 40

Key Account Manager

Roger.jpg
Roger Thorsen
roger.thorsen@essve.no
48 99 66 90

Key Account Manager

ESSVE_Hege_Anker-Jensen
Hege Anker-Jensen
hege.anker-jensen@essve.no
977 12 223

Teknisk ansvarlig

Pål.jpg
Pål Jahr
paal.jahr@essve.no
48 89 70 65

Space Manager

Jørgen.jpg
Jørgen Eikanger
jorgen.eikanger@essve.no
97 57 08 94

Markedssjef

Silje.jpg
Silje Netskar
silje.netskar@essve.no
90 96 93 69

Web- og innholdsansvarlig

Cathrine.jpg
Cathrine Brandsborg
cathrine.brandsborg@essve.no
936 95 215

Masterdata og Nobb-ansvarlig

Mona.jpg
Mona Helseth
mona.helseth@essve.no
99 29 11 81

Leder kundeservice

Morten.jpg
Morten Dale
morten.dale@essve.no
22 88 40 40

Kundebehandler

HåkonV.jpg
Håkon Vilberg
hakon.vilberg@essve.no
22 88 40 40

Kundebehandler

Tobias Øien
tobias.oien@essve.no
22 88 40 40