Distriktsansvarlige

ESSVE til tjeneste - vi er her for deg! Her finner du kontaktopplysninger til våre distriktsansvarlige som har base i hele landet.

Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark og Oppland

Håvard.jpg
Håvard Hegge
havard.hegge@essve.no
904 00 305

Oslo, Akershus, Østfold og Buskerud


Espen Stensson
espen.stensson@essve.no
90 27 74 79

Oslo, Akershus, Østfold og Hallingdal
Nord-Troms og Finnmark

Mats.jpg
Mats Jermstad
mats.jermstad@essve.no
47 48 35 75

Akershus, Oppland og Hedmark

ThomasS.jpg
Thomas Sundhaugen
thomas.sundhaugen@essve.no
48 17 75 99

Vestfold, Buskerud og Telemark

ThomasE.jpg
Thomas Erlingsen
thomas.erlingsen@essve.no
90 20 95 02

Aust-/ Vest Agder og Rogaland

Knut.jpg
Knut Ellefsen

knut.ellefsen@essve.no
913 68 700

Hordaland

ArneMartin.jpg
Arne-Martin Knutsen
arne-martin.knutsen@essve.no
95 70 60 07

Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal

PerHelge.jpg
Per Helge Nygård
per-helge.nygard@essve.no
93 00 77 78

Trøndelag

StigMorten.jpg
Stig Morten Austheim
stig.morten.austheim@essve.no
99 54 18 69

Nordland og Syd-Troms

Tommy.jpg
Tommy Kristiansen
tommy.kristiansen@essve.no
91 91 03 78