ESSVE Grupės vadovybė

Morten_Bredesen_380x380.jpg

Morten Bredesen

ESSVE Grupės vadovas
morten.bredesen@essve.no

Fredrik_Weden_380x380.jpg

Fredrik Wedén

Gen. direktorius, ESSVE Pramonei
fredrik.weden@essve.se

David Tunberger

ESSVE grupės marketingo vadovas
david.tunberger@essve.se

Henrik Berglund

ESSVE Grupės finansų vadovas 
henrik.berglund@essve.se

Mikael_Kumlin_380x380.jpg

Mikael Kumlin

ESSVE statybų segmento vadovas
mikael.kumlin@essve.se

Håkon_Eide_380x380.jpg

Håkon Eide

ESSVE Norvegija vadovas
håkon.eide@essve.no

Johan_Cederstrand_380x380.jpg

Johan Cederstrand

ESSVE Švedija & tarptautiių pardavimų gen. direktorius
johan.cederstrand@essve.se

Uno Maitus

ESSVE Rytų Europos grupės vadovas
uno.maitus@essve.ee 

Christina Åker

ESSVE Grupės personalo vadovė
christina.aker@essve.se