Müügimeeskond

Siit leiate meie müügimeeskonna kontaktid.

Ehitus- ja tööstussegmendi müügimeeskonna kontaktid:

 

Karen Tohv

Müügijuht, ehitus- ja tööstussegment
karen.tohv@essve.ee
+372 5064 246

 

Tauno Orumets

Müügijuht, ehitus- ja tööstussegment
tauno.orumets@essve.ee
+372 5046 115

 

Kristjan Sepa

Müügijuht, ehitus- ja tööstussegment
kristjan.sepa@essve.ee
+372 5566 2557

 

Marko Aasma

Müügijuht, ehitus- ja tööstussegment, Lõuna-Eesti
marko.aasma@essve.ee 
+372 5301 0829

Puitmajatehaste ja prefab müügimeeskonna kontaktid:

 

Tanel Tanneberg

Müügijuht, puitmajatehaste segment
tanel.tanneberg@essve.ee 
+372 5301 0104

 

Risto Hiob

Müügijuht, puitmajatehaste segment
risto.hiob@essve.ee
+372 5308 3421

Edasimüüjate müügimeeskonna kontaktid:

 

Marko Marlof

Müügijuht, edasimüüjad
marko.marlof@essve.ee 
+372 5884 4521

 

Remi Kask

Müügijuht, edasimüüjad
remi.kask@essve.ee
+372 5128 677