ESSVE kontserni kontaktid

Siit leiad ESSVE kontserni kontaktid.

Morten_Bredesen_380x380.jpg

Morten Bredesen

ESSVE kontserni juht
morten.bredesen@essve.no

Fredrik_Weden_380x380.jpg

Fredrik Wedén

Tegevjuht, ESSVE Industry
fredrik.weden@essve.se

David Tunberger

ESSVE Grupi turundusjuht
david.tunberger@essve.se

Henrik Berglund

ESSVE Grupi CFO
henrik.berglund@essve.se

Mikael_Kumlin_380x380.jpg

Mikael Kumlin

ESSVE Ehitussegmendi juht
mikael.kumlin@essve.se

Håkon_Eide_380x380.jpg

Håkon Eide

CEO ESSVE Norra
håkon.eide@essve.no

Johan_Cederstrand_380x380.jpg

Johan Cederstrand

CEO ESSVE Rootsi & rahvusvaheliste turgude müügidirektor
johan.cederstrand@essve.se

Uno Maitus

ESVE Ida-Euroopa regiooni direktor
uno.maitus@essve.ee 

Christina Åker

ESSVE Grupi HR juht
christina.aker@essve.se